BOGATSTVO KREATIVNOG STVARALAŠTVA

IZLOŽBA Dječjeg vrtića „Šumska Jagoda”
u prostoru Knjižnice Kajfešov brijeg

BOGATSTVO KREATIVNOG STVARALAŠTVA U „ŠUMSKOJ JAGODI”

...kako u vrtiću djeca u suradnji s odgojiteljima koriste i kombiniraju različite likovne tehnike, razvijaju svoju kreativnost, iskustveno uče, surađuju, igraju se ...

Početak održavanja izložbe: 6.lipnja 2020.

Izloženi likovni radovi rezultat su dječjih aktivnosti s odgojiteljima, u okviru redovitog odgojno – obrazovnog rada, u različitim tehnikama, koje se međusobno i kombiniraju na različite načine ( vodene boje – flomaster, vodene boje – tuš, vodene boje – pastela; slikanje na folijama – vitraj, slikanje ledom, tehnika grataž, tempera i drugo).

Izložba je prikaz dijela likovnog istraživanja i izražavanja djece svih objekata vrtića.

Izložbu su organizirali i postavili :
Gordana Kobali, Sonja Kraljić, Tajana Sluga, Matea Jugović, Anamarija Slonjšak i Gordana Pap – voditelj tima.